Ako sa prihlásiť

Ak vás naša ponuka zaujala príp. máte záujem o ďalšie informácie ohľadom vodičských kurzov, môžete sa s nami skontaktovať:

- osobne v priestoroch autoškoly na Strednej priemyselnej škole v Pov. Bystrici v pondelok a stredu od 14:30 do 17:00, najlepšie v deň začiatku nového kurzu.

- telefonicky na číslach 0903 830 303 a 0903 554 748

- alebo e-mailom na adresu info@autoskolasuska.sk (uveďte vaše meno, skupinu, na ktorú chcete výcvik absolvovať a telefónne číslo na vás, aby sme sa vám mohli ozvať).

 

Pred začatím kurzu vám vydáme tlačivo - Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia, ktoré si potvrdíte u všeobecného lekára. Následne prinesiete toto potvrdené tlačivo na ďalšiu hodinu kurzu k nám do autoškoly.

Uvedené tlačivo máte možnosť tiež stiahnuť z našej internetovej stránky v sekcii "Na stiahnutie", toto tlačivo je nutné vytlačiť na jeden papier obojstranne! Ďalej je postup rovnaký, tlačivo si potvrdíte u svojho všeobecného lekára a prinesiete ho na začiatok nového kurzu.

V prípade akýchkoľvek nejasností nás kontaktujte a radi Vám pomôžeme.