Úvodné vyučovanie nového kurzu :

10. a 12. jún 2024 o 15:00 Stredná priemyselná škola

Chcete sa prihlásiť na kurz bez navštevovania autoškoly? Potom využite možnosť vyplniť prihlášku online. Budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

Online prihláška

Meno a priezvisko*
Dátum narodenia*
Email*
Telefón*

Mám záujem o vodičský kurz na skupinu/skupiny :

A1 ( motocykel do 125 cm a do 11 kW, od 16 rokov )A2 ( motocykel do 35 kW, od 18 rokov )A ( motocykel nad 35 kW, od 24 rokov )B ( osobný automobil, od 17 rokov )T ( traktor, od 17 rokov )C ( nákladný automobil, od 21 rokov )CE ( príves za nákl. automobil, od 21 rokov )

Vaše otázky

Pred začatím kurzu vám vydáme tlačivo – Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia, ktoré si potvrdíte u všeobecného lekára. Následne prinesiete toto potvrdené tlačivo na ďalšiu hodinu kurzu k nám do autoškoly.

Uvedené tlačivo máte možnosť tiež stiahnuť z našej internetovej stránky v sekcii “Na stiahnutie”, toto tlačivo je nutné vytlačiť na jeden papier obojstranne! Ďalej je postup rovnaký, tlačivo si potvrdíte u svojho všeobecného lekára a prinesiete ho na začiatok nového kurzu.

V prípade akýchkoľvek nejasností nás kontaktujte a radi Vám pomôžeme.

Ak máte záujem o ďalšie informácie ohľadom vodičských kurzov, môžete sa s nami skontaktovať: